Популярні моделі верстатів

Фрезерный станок ATS-0609

Робочий стіл: 900×600 мм
Шпиндель: 1.5 кВт, 24000 об/хв

Робочий стіл: 2500×1300 мм
Шпиндель: 4.5 кВт, 18000 об/хв

Робочий стіл: 2500×1300 мм
Шпиндель: 4.5 кВт, 18000 об/хв

Робочий стіл: 1600×1000 мм
Потужність трубки: 100 Вт

Мебельная выставка KIFF/MTKT Innovation/FURN`EQUIP 2020

Компания ИнСтанкоСервис примет участие в мебельной выставке KIFF/MTKT Innovation/FURN`EQUIP 2020. Выставка будет проходить по адресу г.Киев, Броварской пр-т, 15 МВЦ c 26-29 февраля.
На стенде можно будет ознакомиться с новой моделью фрезерного станка с ЧПУ серии FENIX, получить детальную информацию о нашем оборудовании и рекомендации […]

Открытие офиса компании «ИнСтанкоСервис» в городе Киев.

Мы рады сообщить Вам, что с 1 декабря 2019г. в городе Киеве начнёт свою работу новый офис компании ИнСтанкоСервис.
Открытие представительства позволяет нашей компании быть ближе к Клиентам!
В Киевском офисе Вы сможете получить квалифицированную консультацию специалистов и ознакомиться с выставочными образцами оборудования, а так же […]

Про компанію

Історія компанії «ІнСтанкоСервіс» розпочалася у 2003 році. Саме тоді ще невеликий колектив зайнявся проектуванням та виробництвом перших моделей верстатів серії ATS. І вже у 2004 році на київській міжнародній виставці «Lisderevmash-2004» було представлено серійну модель верстата ATS-2112. За всі роки свого існування компанія «ІнСтанкоСервіс» виробила понад тисячу одиниць обладнання з ЧПУ. Колектив бере активну участь у розвитку верстатобудування України, представляючи нові проекти автоматизації та різні типи обладнання на ринку меблевої індустрії.
Надійність та висока якість наших верстатів, що забезпечують виробництву стабільний прибуток, оцінили в різних куточках світу: в Україні, Казахстані, Молдові, Ізраїлі, Польщі, Іспанії та багато інших.
Колектив інженерів і власна виробнича база постійно працюють над покращенням характеристик виробів, і, як результат, на ринок поставляється обладнання тільки високої якості, що має всі необхідні споживчі властивості.
Найбільш широко представлені верстати ЧПУ. Насамперед, це фрезерні, лазерні та плазмові верстати з ЧПУ. Також серійно випускаються мембранно-вакуумні преси, на яких виробляються фасади МДФ, облицювання шпоном, холодне та гаряче каширування різними листовими матеріалами.
Фрезерні верстати та інше обладнання одеської верстатобудівної компанії успішно застосовуються і в інших напрямках бізнесу. Наприклад, багато фрезерних верстатів ЧПУ серії ATS використовуються у виробництві рекламних носіїв, для обробки пластику різних видів, плит ПВХ, полікарбонату, латуні та інших матеріалів.
Наші ЧПУ верстати використовуються в ливарній промисловості – для виробництва майстер-форм для лиття. У будівельному бізнесі вони використовуються для обробки будівельних алюмінієвих конструкцій, виготовлення фасадних касет з композитних матеріалів.
На сьогоднішній день багато малих та середніх виробничих компаній автоматизують свої процеси, використовуючи продукцію «ІнСтанкоСервіс».
Для нас незмінно важливим залишається якісне виконання виробничих завдань, яке у поєднанні з величезним позитивним досвідом роботи дозволяє нашій компанії протягом багатьох років залишатися одним з лідерів серед виробників обладнання.

Понад 1000 компаній вже обрали ІнСтанкоСервіс

Наші верстати вже багато років успішно працюють у різних сферах. Наші клієнти – це учасники малого, середнього та великого бізнесу. Багато з них розширюючи свої виробництва, знову і знову обирають верстати компанії ІнСтанкоСервіс. Для нашої компанії це безперечний доказ того, що ми правильно дотримуємося стратегії постійного саморозвитку і підвищення якості продукції, що виробляється.